top of page

MISTRZOWSKA JAKOŚĆ RUCHU FILAR II: Przenieś fundamenty mobilności, RUCHU na wyższy poziom

Wprowadź progresję, przenoszące Twój trening jakości ruchu na wyższy level i zwiększ prędkość przemieszczania się z piłką, szybkość myślenia oraz z łatwością łącz cechy motoryczne z piłką przy nodze, stając się coraz trudniejszym graczem do zatrzymania w dryblingu.

Co oznacza dla Ciebie MJR FILAR II?

✅ 12 + tygodniowy (natychmiastowy do stosowania) Program - rozwoju mobilności, ruchu bez i z piłką - z przemyślanymi progresjami 

✅ Przyspieszenie progresu treningowego przenoszonego na rywalizację

✅ Wzmocnienie cech nieprzewidywalności (balans ciałem, zamarkowania)

✅ Utrzymywanie wydajnej jakości ruchu, techniki -> łącz wiele przyspieszeń, zmian kierunku, zwrotów w jednej akcji

✅ Bonus #1: Specjalnie przygotowane, przygotowanie mistrzowskiej jakości ruchu podczas tripu do Brazylii 🇧🇷

✅ Bonus #2: Najlepsze sposoby na rozwój CORE - Twojego centrum dowodzenia w którym drzemie siła, szybkość, zwinność

✅ Bonus #3: Ćwiczenia pod szybkość, zwinność bez piłki i z piłką - uzupełnienie planów motorycznych

✅ E-book z wiedzą praktyczną, która pomoże Ci produktywnie trenować i układać pracę z programem w zależności od okresu w jakim jesteś (off-sezon, pre-sezon, in-sezon)

✅ E-book uświadamiający Ci wartość wprowadzenia progresji

✅ Dożywotni dostęp do materiałów (czytaj: korzystasz kiedy chcesz)

Dlaczego warto po przejściu filaru I przejść do filaru II?

eboookokkol-22.jpg

Korzystając z analogii treningu siłowego:

Jeżeli chcesz być silniejszy, powinieneś progresywnie podnosić coraz większe ciężary.

 

W rozwoju jakości ruchu ,,ciężarem"   jest; opór zewnętrzny, poziom skomplikowania połączeń ruchowych z piłką przy nodze oraz wymuszanie na sobie szybkiego reagowania w trakcie ruchu. 

 

Jeżeli chcesz być coraz lepszy w sposobie poruszania się - szybszy, zwinniejszy: łączyć wiele przyspieszeń, zmian kierunku nie tracąc na jakości ruchu - być w dryblingu coraz bardziej nieprzewidywalnym, a przede wszystkim utrzymywać jakość ruchu pod presją czasu, przeciwnika jesteś w odpowiednim miejscu, aby dołożyć do tego kolejną cegiełkę.

W filarze II wprowadzamy wszystkie progresje, które przenoszą Twoje przygotowania na trudniejszy poziom dzięki któremu Ty możesz wnosić swoją jakość ruchu na wyższy poziom, imponując coraz większą gracją (płynnością - szybkością) w ruchach.

Dlaczego trenowanie (kontynuowanie) jakości ruchu na Twój najlepszy wybór?

Jakość ruchu ma bezpośredni wpływ na Twoje wykorzystywanie cech motorycznych w dryblingu, które są kluczowe do omijania rywala czy atakowania przestrzeni w dryblingu.

Rozwój mobilności i wszechstronne trenowanie ruchu zarówno bez jak i z piłką pozwala Ci zwiększać użyteczność techniki w pojedynkach 1vs1.

 

Dosłownie wygląda tak samo jak przy rozwoju obserwacji:

Skanowanie, podnoszenie wzroku do góry, orientacja pozwala Ci korzystać z techniki do podejmowania skutecznych decyzji, ponieważ masz kontrolę nad przeciwnikiem, przestrzenią, partnerem. 

Tak oto mobilność, lepsza jakość ruchu pozwala Ci korzystać z techniki do przyspieszeń w trakcie przyjęcia, zmian kierunku podczas prowadzenia piłki czy również przemieszczania się z pozycji statycznej, zyskując ułamki sekund podczas pojedynków z obrońcą. 

W dryblingu pojawiają się momenty kiedy musisz eksplodować i wykonać szybki, zwinny ruch nie tracąc kontroli nad piłką, aby: wykorzystać umiejętności techniczne do wygrania pojedynku 1vs1 czy stworzenia sobie przestrzeni do podania, wrzutki.  

 

Jakość ruchu wzmacnia użyteczność techniki i pozwala skuteczniej korzystać z obserwacji, zapewniając Ci lepsze wyniki pod presją.

W programie mistrzowskiej jakości ruchu Filar II wzmacniasz fundamenty zdobyte z filarem I, wprowadzając progresję, które pozwolą Ci osiągnąć jeszcze wyższy poziom. 

 

Dzięki oporowi zewnętrznemu, złożonym połączeniom ruchowym przyspieszeń, zmian kierunku - szybkiemu reagowaniu i coraz większej ilości gry pod presją przeciwnika wejdziesz na wyższy poziom wykorzystywania cech motorycznych w dryblingu.

 

Cel jest dosłownie ten sam! Doświadcz jak Twój potencjał, wchodzi na nowe, nieznane dotąd poziomy!

 

,,Czy nie mogłem odrazu przejść do progresji?"

Zobacz na swoją podróż nauki biegania: zanim nauczysz się biegać, na początku musisz nauczyć się chodzić. Zanim przejdziesz do maratonów, musisz wzmocnić mięśnie, pracować nad wytrzymałością i techniką biegu. To samo dotyczy rozwoju jakości ruchu w piłce nożnej.

Bez solidnych podstawowych umiejętności, podróż przez bardziej zaawansowane etapy może być trudna i nieskuteczna.

Pierwszy filar jest jak nauka chodzenia:

Zaczynając od podstaw, pojedynczych ruchów, uczysz się kontrolować swoje ciało, budować płynność w każdym ruchu, a potem łatwiej jest Ci wprowadzać progresję. 

Gdy już masz solidne podstawy, możesz przejść do bardziej zaawansowanych etapów. Wprowadzenia połączeń ruchowych, gdzie ćwiczysz nie tylko pojedyncze ruchy, ale także umiejętność płynnego łączenia ich w sekwencje.

 

Wprowadzać opór zewnętrzny, który sprawia, że Twoje mięśnie pracują jeszcze ciężej, aby wykonywać ruchy z określoną szybkością, a to ma przełożenie na moc jaką wygenerujesz już bez oporu.

Praca krok po kroku pozwala ci skupić się na każdym elemencie osobno, zapewniając, że zrozumiesz i opanujesz każdy ruch przed przejściem do kolejnego poziomu.

 

To kluczowe dla efektywności treningowej:

Dzięki temu wprowadzenie progresji szybkości myślenia coraz większej presji czasu czy progresji gry pod presją partnera ,,przeciwnika" staje się dla Ciebie łatwiejsza do opanowania, a to prowadzi do lepszych efektów, coraz skuteczniejszego przenoszenia wysokiej wydajności jakości ruchów na rywalizację.

Gracze w Polsce zasługują na ten rozwój oraz wiem, że go potrzebują. 

Wiem, że ten rodzaj treningu może być znaczący dla Twojego ogólnego potencjału.
Naturalne środowisko w Polsce nie zapewnia Ci warunków do elegancji w ruchach, a poziom szkolenia nie zwraca uwagi na Twój rozwój indywidualny, a już na pewno poprawę sposobu poruszania się. 

Co wyróżnia MJR FILAR II?

punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png

Otrzymujesz kompletny plan treningowy rozwoju mobilności, jakości ruchu z wprowadzonymi progresjami.

Masz pewność jak wykorzystywać plan w zależności od okresu w jakim się znalazłeś (off | pre | in-sezon)

Produktywnie podążasz planem, bo otrzymałeś narzędzia pomagające Ci zarządzać motywacją i czasem

Osiągasz efekty, bo jedynym Twoim działaniem jest trenowanie.

Przeprowadzam Cię przez każdy detal struktury przygotowania (od rozgrzewki, przez rutynę mobilizacji po ćwiczenia pod jakość ruchu bez piłki i z piłką)

Dzięki temu z łatwością wyciskasz z ćwiczeń pełny potencjał i masz pewność w działaniu.

Wzmacniasz swoją mobilność przenosząc ją coraz lepiej na RUCH, a wprowadzone progresję zwiększają prędkość Twojego przemieszczania się.

I nie tylko.. coraz lepiej - płynniej, swobodniej, szybciej łączysz przyspieszenia, zmiany kierunku, hamowania. 

Szybciej reagując i utrzymując wysoką wydajność również pod presją czasu, przeciwnika.

Poprawiasz swoją koordynację inspirując się Brazylijską kulturą, a na jej fundamencie rozwijasz 🇧🇷 zmiany, wyjścia do kierunku coraz lepiej eksplodując z luzu, tracąc coraz mniej energii, będąc bardzo nieprzewidywalnym.

Dowiadujesz się, dlaczego wprowadzenie progresji ma znaczącą wartość dla Twojego rozwoju wzmacniając świadomość i dyscyplinę.

mediamodifier_image (2).png

Twój czas jest bardzo cenny, dlatego zależy mi abyś wykorzystywał go na wartościowe działannia.

Dlatego daje Ci wiedzę i ćwiczenia niezbędne do skutecznego rozwoju jakości ruchu! Dostajesz skondensowane (i kluczowe) informacje dotyczące planowania - wystarczy przeczytać, aby rozumieć w jaki sposób wykorzystywać ćwiczenia z tego programu. 


Przygotowania wykonujesz dwa razy w tygodniu i możesz je wykonać przed treningiem obserwacji i techniki, klubowym, ukierunkowanym. 3 bloki podzielone na 12 tygodni, w każdym bloku znajdują się 4 przygotowania (plus 3 bonusowe). Celem jest przejście programu w całym okresie przygotowawczym i startowym. Po tym ocenimy Twój progres.

 

Zaoszczędzony czas poświęć na praktykę i rozwój swojego potencjału również w aspekcie techniki, obserwacji oraz wydajności motorycznej. Poszerzanie świadomości z zakresu nastawienia do rywalizacji. Treningi klubowe, sparingi czy mecze oraz analizę, aby wyciskać z nich wartościowe doświadczenia! A ja Cię przeprowadzę przez kompleksowe przygotowania do treningów.

Podsumowując, możesz nie wykorzystywać potencjału ruchowego, mobilności nie robiąc nic, albo bez planu trenować na własną rękę albo...

Wybierz ścieżkę MJR FILAR II.

Wybierz program, który pozwoli Ci coraz lepiej wykorzystywać cechy motoryczne w dryblingu.
Z szerokim zakresem praktyki powiększania Twojej biblioteki ruchów. 
Wprowadzającym progresję, które przyspieszą rozwój skuteczności Twoich pojedynków 1vs1, 1vs2, 1vs3 pod presją.

Możesz też szybko zobaczyć jak wyglądają materiały w programie - klikając tutaj.

Czy MJR FILAR II jest dla Ciebie?

Dla kogo?

 Tak jeśli:

Jesteś ambitnym piłkarzem, który wierzy w wartość treningu indywidualnego oraz przeszedłeś przez MJR FILAR I i chcesz:

✅ Zyskać plan rozwoju mobilności, RUCHU bez i z piłką z progresjami

✅ Generować coraz lepsze wyniki w DRYBLINGU

✅ Powiększać bibliotekę ruchów i coraz lepiej je łączyć w jednej akcji pod presją

✅ Przekładać wysoką wydajność ruchu nawet gdy jesteś zmuszony do szybkiej reakcji,

✅ Zyskać większą elegancję i nieprzewidywalność w ruchach

✅ Skupić się na aspektach piłkarskiego potencjału, które mają realny wpływ na grę w meczu i Twoją umiejętność atakowania przestrzeni, omijania przeciwnika

- zdecydowanie! Potrzebujesz programu MJR FILAR II. Z nim przeniesiesz fundamenty zdobyte z filarem I na wyższy poziom.

MJR FILAR II nie jest dla Ciebie jeśli:

❌  Nie przeszedłeś przez MJR filar I i nie rozwinąłeś podstaw ruchowych,

❌  Nie masz ambicji, aby rozwijać mobilność, RUCH

❌  Oczekujesz, że sprzedam Ci MAGICZNE sposoby na rozwój Twojej skuteczności,

❌ Aktualny potencjał, który masz jest dla Ciebie wystarczający 

❌ Oczekujesz natychmiastowego rezultatu, w ciągu kilku dni, i nie chcesz pracować, ani zaufać w PROCES

Kim jest twórca programu?

Alan Majerski

2E83028D-79C8-44F7-82DD-E4B6E57E0917.JPEG

Przeszedłem przez etap ogromnej sztywności ciała, przewidywalnej gry, która wynikała z braku dbania o mobilność i braku umiejętności wykorzystywania ciała w dryblingu. Na koniec zaprowadziło mnie to do operacji, która zmieniła wszystko. Przeszedłem proces uwalniania naturalnej mobilności, przenoszenia jej na ruch na początek bez piłki, a potem z piłką i znaczącą poprawiłem swoją jakość ruchu, zresztą zobacz mój efekt PRZED I PO:

Jeżeli potrzebujesz dodatkowo utwierdzić się w fakcie czy ten proces działa. Zobacz progres w jakości ruchu innych graczy, którzy trenowali tym modelem treningowym. 

Seweryn

Ksawery

Teraz Twoja kolej! Chciałbym, abyś zasilił szeregi zadowolonych graczy i pokazał mi swoją przemianę. 

Efekty

OPINIE | EFEKTY MJR FILAR I

IMG_6436.jpg
IMG_5358 2.jpg
IMG_6463.jpg

Zobacz jak wyglądają przygotowania w MJR FILAR II

W rozwoju nie ma ulgi dla marnowania czasu. Trzeba jak najszybciej wejść w odpowiedni proces.

Liczy się konkret.

Dlatego daje Ci wgląd do kilku przygotowań. 

To tylko ułamek ćwiczeń, które oferuje MJR. 

Bo - powiedzmy sobie szczerze - chcesz poznać proces rozwoju jakości ruchu od podszewki.

I zastosować go u siebie.

Przygotowanie A3

Wystarczy piłka, trochę miejsca.

20/30 min - dwa razy w tygodniu. 

Przygotowanie A3 pochodzi z etapu hamowania - przyspieszenia w którym pracujemy nad odzyskiwaniem stabilizacji do natychmiastowego ruchu, pracujemy nad mocą odejścia z piłką przy nodze i wprowadzamy się do zmiany kierunku po hamowaniu.

Jak wygladaja przygotowania

To nie wszystko!

334-4.jpg

Będziemy kontynuować poznawanie świata Brazylijskiej koordynacji, jakości ruchu, nieprzewidywalności.🩸🇧🇷

W trakcie pracy z programem mistrzowska jakość ruchu filar II również wejdziesz w etap rozwoju Brazylijskiej jakości ruchu.

Co to dla Ciebie oznacza?

Będziesz mógł kontynuować przesiąkanie kulturą Brazylijską w rozwoju nadal, wykonując ćwiczenia, które wspierają to co naturalnie pomaga Brazylijczykom być tak indywidualnie skutecznymi, nieprzewidywalnymi graczami w dryblingu. 

Pamiętasz?

Łatwość w koordynowaniu wielu ruchów naraz (na dużej swobodzie), nieprzewidywalność w atakowaniu przestrzeni z dezorientacją uwagi balansem ciała, biodrami oraz wyczucie czasu. Ich drybling jest jak taniec z piłką, a ten taniec wspomaga cechę nieprzewidywalności. 

🇧🇷 Przygotowanie C4

W filarze II koordynacja będzie trudniejsza. Będziesz odrazu uczył się ją łączyć z Brazylijską jakością ruchu z piłką. Na ostatnim etapie również z szybkością myślenia. Również w pozostałych częściach przygotowania progresję będą utrudniać Ci warunki podczas treningu, abyś stawał się coraz lepszy. 

Proces rozwoju 🇧🇷🩸
MJR FILAR I -> MJR FILAR II

Różnica między zwykłym, a 🇧🇷 (włącz głos)

W filarze II na etapie 🇧🇷 zmian kierunku, wyjść do kierunku, zwinności - skupimy się na wszystkich detalach Brazylijskiej nieprzewidywalności, swobody, ale każde ćwiczenie będzie na wyższym poziomie skomplikowania. 
 

1/ Koordynacja

Umiejętność odłączania dolnej części ciała od górnej, wykonywanie niezależnych ruchów między górną częścią ciała a dolną, wykonywanie różnego rodzaju połączeń ruchowych przez dłuższy czas. 

2/ Eksplozja z luzu

Generowanie szybkości przemieszczenia się z luźnego ciała. 

3/ Brazylijska jakość ruchu

Zmiany, wyjścia do kierunku specyficzne dla Brazylijczyków, które wymagają w większości umiejętności generowania prędkości z luźnego ciała. 

Do fundamentu koordynacji i umiejętności eksplozji z luzu dodamy naukę specyficznej jakości ruchu dla Brazylijczyków, która jest świetna z kilku powodów:

 • Podczas przemieszczenia się tracisz bardzo mało energii, ponieważ prędkość jest generowana z luzu. Przy czym szybkość zostaje zachowana. 

 • Brazylijskie wyjście do kierunku jest trudne do zatrzymania dla przeciwnika ze względu na to, że nie daje żadnego sygnału przez który przeciwnik mógłby przewidzieć Twój ruch (a nawet daje przeciwny) - tak jak przy zwykłym atakowaniu przestrzeni obserwując ustawienie Twoich bioder i ciała.

Więc nie dość, że zaczniesz zachowywać więcej POWERA w całym pojedynku 1vs1, czy na kolejny to jeszcze przeciwnik nie będzie w stanie przewidzieć Twojego ruchu, ponieważ przed zaatakowaniem przestrzeni nie dajesz żadnej poszlaki przez którą mógłby zobaczyć do którego kierunku chcesz wyjść.

🎁 Otrzymasz również bonusowe zestawy:

W filarze II znajdą się ćwiczenia Animal flow które zastosujesz jako progresję do rutyn mobilizacji.
 

„Bez silnego korpusu nie możesz przekazać pełnej siły do dolnej i górnej części ciała”. 
 

To kolejny czynnik poza silnymi mięśniami stabilizującymi, który może zakłócać przekazywanie mocy, zręczności do Twoich ruchów. 
 

Ćwiczenia Animal flow są najskuteczniejszą formą budowania lepszej struktury podtrzymującej kręgosłup, dlatego otrzymasz dodatkowo kilka zestawów tej formy rozwoju SIŁY TWOJEGO KORPUSU.

Ćwiczenia Animal Flow:

Ćwiczenia Szybkość, zwinność (uzupełnienie planów motorycznych z filaru I)

Ostatni bonus na który wpadłem przy okazji montowania przygotowań to ćwiczenia pod szybkość, zwinność które łączą pracę bez piłki i z piłką. Świetny dodatek do planów motorycznych, dzięki któremu będziesz mógł stworzyć swój trening ukierunkowany pod szybkość, zwinność bez piłki.

W tych ćwiczeniach skupiasz się przede wszystkim na lokomocji bez piłki, a dodatkiem do tej formy są ćwiczenia pod technikę użytkową (przyjęcia, prowadzenie piłki, drybling - obserwacja, szybkość reakcji)

Co otrzymujesz?

Oferta

PROGRAM

 

 • 3 bloki 14 praktycznych przygotowań w formie wideo z przemyślanymi progresjami

 • Uczysz się wykorzystywać każdą cechę motoryczną w prowadzeniu piłki, dryblingu

 • Możliwość poszerzania swojej świadomości – kupując dostęp do Programu, otrzymujesz filmy edukacyjne, wiedzę dotyczącą planowania i jak najefektywniejszego wykorzystywania treningów

 • Natychmiastowe wdrożenie – Możesz w dowolnej chwili rozpocząć pracę nad swoją mobilnością, jakością ruchu

 • Teoria + praktyka - dostęp do skutecznego procesu, BEZ TAJEMNIC!

 • Wszystko w jednym: mobilność + jakość ruchu + jakość ruchu z piłką (drybling) + szybkość myślenia + gra pod presją

 • Dożywotni dostęp do materiałów

GRUPA VIP

 • Dostajesz do niej dostęp, przyznany bezpośrednio przeze mnie (ta grupa jest TAJNA)

 • Możesz wymieniać się wiedzą i doświadczeniem z innymi adeptami rozwoju mobilności, jakości ruchu

 • W grupie masz bezpośredni kontakt ze mną

 • Możesz brać udział w dyskusjach

 • Zdobywasz odpowiedzi na pytania, aby rozwiewać swoje wątpliwości 

 • Nawiązujesz znajomości z innymi uczestnikami Mistrzowskiej jakości ruchu

BONUSY

 

 • Bonusowe materiały rozszerzające wiedzę z mistrzowskiej jakości ruchu – dodatkowe lekcje, maile które udostępnimy Ci poza podstawową ścieżką nauki

 • DARMOWE aktualizacje Programu – jeśli jakiś materiał się przedawni albo pojawią się nowe tematy, otrzymasz aktualizację za darmo

 • 🎁 Bonus #1: Specjalnie przygotowane, przygotowanie mistrzowskiej jakości ruchu podczas tripu do Brazylii 🇧🇷

 • 🎁 Bonus #2: Najlepsze sposoby na rozwój CORE - Twojego centrum dowodzenia w którym drzemie siła, szybkość, zwinność

 • 🎁 Bonus #3: Ćwiczenia pod szybkość, zwinność bez piłki i z piłką - uzupełnienie planów motorycznych z filaru I, które pozwolą Ci rozwijać również cechy motoryczne konkretnie w bieganiu bez piłki

Agenda

AGENDA | PLAN

Zobacz spis treści e-booka i całą drogę jaką przejdziesz ze wszystkimi blokami, przygotowaniami.

Spis treści:

Wstęp (mindset wspomagający rozwój)

Wiedza teoretyczno - praktyczna:

 1. Rodzaje treningów przed którymi możesz wykorzystać przygotowanie (Czym jest wstawka, mikro - przygotowanie?)

 2. Zasady planowania przygotowań MJR FILAR II

 3. Mapa procesu treningowego (strategia treningowa)

 4. Optymalne plany tygodnia - jak trenować z programem w zależności od okresu?

 5. Struktura i detale przygotowania MJR FILAR II

 6. Plan treningowy - wszystkie przygotowania w formie wideo

 

Wiedza teoretyczna (bonusy)

7.    Dlaczego warto rozwijać Brazylijską koordynację, jakość ruchu? 🎁 Bonus #1: Przygotowanie z Brazylii 🇧🇷

8.   Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie oporu zewnętrznego do ćwiczeń pod jakość ruchu bez piłki?

9.    Na co wpłynie wprowadzenie ćwiczeń Animal flow do rutyn mobilizacji? 🎁 Bonus #2: Zestaw ćwiczeń pod dynamikę CORE

10.   O co chodzi z progresją szybkości myślenia? 

11    Jak łączyć MJR filar II z innymi programami?

12.   Powtórzenia i serie (dodatkowe wyjaśnienie)

13.   Bonus #3 🎁 Ćwiczenia pod szybkość, zwinność bez piłki, bez i z piłką

14.  Kontrola progresu (nagranie przed i po)

PLAN TRENINGOWY

BLOK 0 (wstępny) - hamowanie: 

Przygotowanie A1 | Przygotowanie A2 - nauka wykorzystywania hamowania do dezorientacji rywala w dryblingu. Poprawa gotowości do natychmiastowego przyspieszenia, zmiany kierunku.

BLOK 1 - hamowanie + przyspieszenie:

Przygotowanie A3 | Przygotowanie A4 - poprawa mocy odejścia na pierwszych metrach we wszechstronnych kierunkach, rozwój wyczucia czasu podczas przyspieszeń.

(Bonus) Przygotowanie A5 - Skupienie na umiejętności powtarzania sprintów po zmniejszania prędkości we wszechstronnych kierunkach.

BLOK 2 - Atletyczne i Brazylijskie zmiany, wyjścia do kierunku 

Przygotowanie B1 | Przygotowanie B2  - Rozwój łączenia wielu zmian kierunku na dużej jakości z jak najlepszym wykorzystaniem ciała i mocnego odbicia do atakowanej przestrzeni.

Przygotowanie B3 | Przygotowanie B4 - Rozwój koordynacji, umiejętności eksplozji z luzu, aby szybciej łączyć wiele połączeń ruchowych i przenosić eksplozję z luzu na Brazylijską jakość ruchu.

(Bonus) Przygotowanie B5 - Skupienie na krótkich zmianach kierunku z balansem ciała z przeciwnikiem na plecach.

BLOK 3 - Etap zwinności

Przygotowanie C1 | Przygotowanie C2 - Łączenie przyspieszeń, zmian kierunku, zwrotów oraz poprawa prędkości maksymalnej z piłką przy nodze wraz z progresją pracy nad szybkością myślenia. 

Przygotowanie C3 | Przygotowanie C4 - Łączenie Brazylijskich zmian, wyjść do kierunku, przyspieszeń wraz z progresją rozwoju szybkości myślenia. 

Bonusowe przygotowanie prosto z 🇧🇷: Podczas wyjazdu do Brazylii, nagrałem dla zawodników realizujących filar II dodatkową formę przygotowania rozwoju Brazylijskiej koordynacji, umiejętności eksplozji z luzu i wszechstronnej jakości ruchu.

ILE KOSZTUJE PROGRAM?

To wszystko (i jeszcze więcej) kosztuje:

119.99zł

Tak, zgadza się! To nawet nie jest cena, którą zapłacisz za amatorskie buty piłkarskie.

Czyli mniej niż stacjonarny trening indywidualny.

A trzeba kilkunastu, żeby przejść ten plan.

Dodatkowo licząc na przykładzie pracy 12 tygodniowej całą wiedzę, ćwiczenia, przygotowania, bonusy otrzymujesz za jedyne 10 zł za tydzień.

12 tygodni podzielić na 119.99zł to 10zł za tydzień, więc wyobraź sobie że to jest cena, którą wydajesz na dwa batony, wafelki czy cokolwiek innego. Poprawiając jakość ruchu, dążysz do chwały, dumy która będzie towarzyszyła Ci przez całą przygodę czy karierę z piłką, a nawet całe życie.

Doświadczenia, umiejętności, wydajność które zdobędziesz, zostają z Tobą na zawsze i są Twoją wizytówką, a pominięcie rozwoju aspektu mobilności, jakości ruchu może kosztować Cię wielu wspaniałych momentów. 

CZAS NA TWÓJ RUCH.

Zróbmy małą symulację Twojej drogi, przypominając ją:

DROGA DO MISTRZOWKSIEJ JAKOSCI RUCHU.png

A - Zbudowałeś podstawy ruchowe z MJR FILAR I,

nauczyłeś się ruchów z technicznego poziomu, coraz lepiej ustawiasz ciało do przemieszczania się.

B - Coraz lepiej łączysz cechy motoryczne

w jednej akcji potrafisz w trakcie szybciej reagować, wzmocniłeś generowaną moc podczas przemieszczania się.

mediamodifier_image (2).png

FINISH

START

punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png
punkto w png_edited.png

Progresję otwierają nowe możliwości dla Twojego ciała i umysłu.

Co najważniejsze, jesteś na nie gotowy dzięki filarowi I.

Przechodzenie procesu krok po kroku, sprawi że Twój progres będzie efektywny i długotrwały.

bottom of page